Sağlıklı bir gülümseme için  doğru yerdesiniz

HOŞ GELDİNİZ

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili ihtiyacınız olan işlemlerde teknolojinin yardımı ve doğru bilgiyle gerekli tedavi planlamasına ulaşabiliriz.

Ben kimim ?


Telefon: +90 224 2220267
E-mail: fmeseli@gmail.com

1969 yılında Almanya'da doğdum. Ortaokul ve liseyi İstanbul'da Haydarpaşa Lisesi'nde okudum. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden (Ankara) mezun oldum.
   Ankara ve İstanbul'da çeşitli poliklinik ve özel hastanelerde çalıştıktan sonra 2003 yılında Bursa'ya yerleşerek 10 yıl boyunca kendi muayenehanemde hasta kabul ettim. 
    2013-2021 yılları arasında Özlüce'de özel bir poliklinikte çalıştım. Şu an Nilüfer'de faaliyette olan Dt Group Clinics bünyesinde hasta kabulüne başladım.

Birçok kurs, kongre ve sempozyumlara katıldım. 

Hassas tutuculu protezler, ön bölge estetik porselen,lamina ve bonding uygulamaları ve implant üstü protezlerde yoğun tedaviler yapmaktayım.

 Ayrıca "Sağlık Kurumları İşletmeciliği" ile "Fotoğrafçılık ve Kameramanlık" mezunuyum.

  Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesiyim İyi derecede almanca biliyorum. Evliyim ve biri kız, biri erkek ikiz çocuk babasıyım.

Dental İmplantlar

Diş implantları, kaybedilen bir dişin yerine konması için çene kemiğine vidalanan yapay diş kökleridir.

Diş Yüzey Temizliği

Diş hekimi tarafından temizlenmiş diş ve diş etleri ağız sağlığınızın devamı için önemlidir. Ayrıca güzel bir gülümsemenin ilk adımıdır.

Beyazlatma

Parıldayan bir gülümsemeye sahip olmak istemek sizin de hakkınız. Diş beyazlatma diş yüzeyine sürülen  jellerle rahatsızlık duymadan yapılabilen bir işlemdir.

Bazı Uygulamalar

İmplant
İmplant

Laminalar

Laminalar çok doğal görünümlü, çok ince seramik kaplamalardır. İnce olmalarına rağmen laminalar dayanıklı ve sağlamdır. Dayanıklılık ve doğal duruş, mükemmel bir estetik sağlar, bu nedenle  günümüzde son derece popülerdirler.

Galeri

Neredeyim /Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi 09:00-19:00
Çalışma saatleri için lütfen arayınız

Powered by Zyro

Takip etmek için tıklayabilirsiniz

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir.Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi,tanı ve teşhis koyması yerine geçmez

Beklemek sıkıcıdır.

Lütfen randevu alınız

Dt Group Clinics
İhsaniye Mahallesi Can 110 Sokak
No: 2/1A, Nilüfer BURSA
(Bursa İl Emniyet Müd. karşısı)
0224 222 0267 0552 222 0267